fbpx

O nas

brphotography.pl sesje ślubne

BR Photography tworzą Tomek i Igor, przyjaciele od najmłodszych lat. Jeszcze zanim zaczęliśmy wspólnie robić zdjęcia, naszą wspólną pasją było żeglarstwo. Co roku w wakacje spotykaliśmy się na Mazurach, w pięknych okolicznościach przyrody – i być może właśnie piękno otaczającego świata zainspirowało nas do rozwijania drugiej pasji – fotografii. To tam po raz pierwszy motywowaliśmy się wzajemnie do tworzenia coraz lepszych zdjęć. Niedługo po tym nasze drogi skrzyżowały się, w Warszawie, gdzie oboje zamieszkaliśmy i postanowiliśmy połączyć siły – tak powstało BR (od naszych nazwisk: Tomasz Bartoszyński i Igor Rokita).


No dobra, ale dlaczego zajmujemy się akurat fotografią ślubną? Oboje nie lubimy rutyny, uwielbiamy podróże i możliwość poznawania nowych, ciekawych ludzi – fotografowanie ślubów daje nam to wszystko. Każda uroczystość to zupełnie inne doświadczenie, wymagające od nas indywidualnego podejścia i dostosowania się do sytuacji. Jesteśmy pozytywnymi ludźmi, którzy czerpią energię przebywając wśród szczęśliwych ludzi, a nie da się zaprzeczyć, że to właśnie ślub jest najbardziej radosną chwilą, którą da się uwiecznić na fotografii.

Naszym niezaprzeczalnym atutem jest fakt, że BR to dwóch młodych, ambitnych i energicznych ludzi, których style i upodobania nawzajem się uzupełniają – Tomek uwielbia zdjęcia detali i z bliższej perspektywy, za to Igor woli fotografować z daleka lub na parkiecie, gdzie może wykorzystać przewagę swojego wzrostu 😉 Dzięki dwóm perspektywom, żadna ważna chwila na Waszej uroczystości nie umknie naszej uwadze 🙂

Będziemy zaszczyceni, jeżeli zdecydujecie się powierzyć nam uwiecznienie najważniejszego dnia w Waszym życiu.

Do zobaczenia!